آرشیو اخبار
ارومیه، سرآمد شهرهای ایران ...

ارومیه، سرآمد شهرهای ایران ...

نویسنده: اقای داود اسدپور/ﺳﻪشنبه, 13 آذر,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

 

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه، یاسر اسدپور رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه ضمن دیدار با حسین بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه از زحمات رؤسای پیشین و فعلی و کارکنان این مرکز تشکر کرد و به تشریح فعالیت های سازمان متبوعش پرداخت.

 

حسین بخشایشی در این دیدار گفت: عملکرد حوزه فناوری شهرداری ارومیه قابل تحسین است، امروزه ارومیه در حوزه های شهرهوشمند، امنیت اطلاعات و فیبر نوری از شهرهای سرآمد کشور است، این امر به مدد تخصص موجود در مدیریت و کارکنان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه محقق شده است.

بخشایشی ضمن اعلام آمادگی مرکز پژوهشهای شورا جهت حمایت از طرح های کاربردی حوزه فناوری، اضافه کرد: همکاری جامعه نخبه و اساتید دانشگاهی با مرکز پژوهشهای ارومیه ارزشمند بوده و پتانسیلی برای کمیته شهر هوشمند این مرکز است.

 

یاسر اسدپور رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه (فاوا) در این جلسه گفت: مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه جزء فعالترین مراکز پژوهشی کشور است، بهترین گزینه برای پرداختن به مسائل شهر هوشمند و هوشمندسازی، مرکز پژوهشهای شورای شهر ارومیه است.

وی همچنین ضمن اشاره کلی به فعالیت‌های فاوای برخی از کلانشهرها اظهار کرد: مجموعه فاوا به خودباوری رسیده و توانسته در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از شهرهای همگن پیشی بگیرد، بدون هزینه برای شهرداری سیستم ارتباط داخلی Voip بر بستر فیبر نوری بین تمامی سازمانها و مناطق شهرداری برقرار شده است و در سال آتی شاهد برقراری ویدیوکنفرانس و ارتباط تصویری بین سازمانها و مناطق مجموعه شهرداری خواهیم بود.

 

 

در این نشست علاوه بر رؤسای مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای شهر، و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، آقایان: رسول اکبری قائم مقام و معاون اجرایی مرکز پژوهشها، داود اسدپور مدیر ارتباطات مرکز پژوهشها، و اکبر ابوالفتحی مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه حضور داشتند که مقرر گشت: ضمن بررسی اعضای کمیته شهر هوشمند، اولین جلسه کمیته شهر هوشمند در هفته آتی تشکیل شود.

 

پایان خبر / ا

 

 

تعداد نمایش ها (401)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان