آرشیو اخبار

انرژی های نو مورد غفلت جامعه قرار گرفته اند

نویسنده: اقای داود اسدپور/پنجشنبه, 14 آذر,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
3/5

 

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه ای با عنوان "طراحی و نصب سیستم پمپ حرارتی زمین گرمایی برای تامین گرمایش و سرمایش" در سالن جلسات مرکز پژوهشهای شورا به ریاست حسین بخشایشی برگزار شد.

 

حسین بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای  شورای اسلامی شهر ارومیه در این جلسه ضمن تقدیر از مدعوین و تبریک ولادت امام حسن عسگری (ع)، روز حسابدار و روز دانشجو گفت: انرژی های نو دوستدار محیط زیست اند، این منابع انرژی مورد غفلت جامعه قرار گرفته است، زمینه برای استفاده از انرژی های زمین گرمایی در منطقه وجود دارد . وی همچنین ضمن اشاره به کشورهایی که از این انرژی استفاده میکنند افزود: این صنعت مورد حمایت دولت و مردم است و برای کشور سودآوری و ثروت به همراه خواهد داشت.

 

در ادامه طرح "طراحی و نصب سیستم پمپ حرارتی زمین گرمایی برای تامین گرمایش و سرمایش" توسط اساتید دانشگاه ارومیه ارائه شد و آقایان: حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای شهر، صادق حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری، رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه، علاء الدین آذرنو، وحید موسی پور، محمد ژیانفر، پرویز مشمع چیان، نوید قلی زاده، حمید رعناقد، سالار فریدپور، توحید ستارپور، ساسان حسنی، کریم گرامی، مهدی قنبرزاده لک، رسول اکبری، داود اسدپور، حسین حمیدی، بهرام حسن پور و خانم فرانک اصغر به بیان مسائل و موضوعاتی پیرامون طرح پرداختند که به مواردی همچون: صرفه اقتصادی، مسائل زیست محیطی، اشتغالزایی و کاهش هزینه ها نیز تاکید شد.

 

شایان ذکر است این جلسه از پیج اینستاگرام مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه بصورت زنده پخش شد و تا 24ساعت آتی قابل مشاهده است.

 

 

در پایان مقرر شد طرح مذکور جهت بررسی های بیشتر به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارسال شود. 

 

پایان خبر / ا

 

 

تعداد نمایش ها (394)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان