آرشیو اخبار
تشکیل کمیته فناوری و شهر هوشمند

تشکیل کمیته فناوری و شهر هوشمند

نویسنده: اقای داود اسدپور/پنجشنبه, 05 مهر,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

حسین بخشایشی، دبیر شورا و رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار معاون برنامه ریزی شهرداری و هیئت همراه در سالن جلسات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تشکر از زحمات مجموعه شهرداری علی الخصوص از تلاشهای مهندس حسین‌دوستی به عنوان بنیانگذار سازمان‌های فاوا، بازیافت، و معاونت برنامه‌ریزی، گفت: کمیته فناوری و شهر هوشمند در آینده نزدیک تشکیل و به کمیته های فعلی مرکز پژوهشها افزوده خواهد شد. چون کارکنان شهرداری درگیرِ مسائل اجراییِ شهرند، میتوانند طرح های کاربردی در جهت حل مسائل شهری ارائه نمایند. بخشایشی در پایان به آموزش های تخصصی در بدو بکارگیری و جابجایی نیروهای شهرداری نیز تاکید کرد.
صادق حسین‌دوستی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی نیز ضمن تشکر از زحمات مرکز پژوهشها گفت: نیروهای شهرداری در قالب سه نوع قراردادی، پیمانی و رسمی ساماندهی شدند. با کمک فناوری های روز و بروزرسانی مدیران و همکاران شهرداری میتوان بروکراسی اداری را کاهش داد، تا روند رسیدگی به امورات شهروندان تسریع یابد.


در ادامه این نشست یاسر اسدپور رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، قربانی فر مسئول مرکز آموزش، آزاد مدیر برنامه و بودجه، اکبری قائم مقام و معاون اجرایی مرکز پژوهشها، دلیری از کارشناسان حوزه معاونت برنامه ریزی شهرداری، و حضار به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پایان خبر / ا

 

تعداد نمایش ها (362)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان