آرشیو اخبار

جلسه "استفاده از ظرفیت علمی مخترعان، نخبگان و مبتکران در راستای طرح‌های ارائه‌شده" برگزار شد

نویسنده: اقای داود اسدپور/پنجشنبه, 22 خرداد,1399/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

جلسه "استفاده از ظرفیت علمی مخترعان، نخبگان و مبتکران در راستای طرح‌های ارائه‌شده" برگزار شد

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه جلسه ای با هدف ارائه ایده‌هایی با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و به ریاست حسین بخشایشی نائب رئیس شورا و رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه با حضور آقایان: حسین پناهی، احد یوسفی، یاسر اسدپور، امیر کیامهر، نادر توتونچیان، هادی نصیرزاده، آرمین مصطفوی، محمد پورغفار قره‌باغ، رضا صفری، علی مهدی‌پور، محمد چارباش، فرشید قیطوریان، ویس رحیم پور، جعفر پناهی، رسول اکبری، سیامک مختاری و داود اسدپور در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.

 

حسین بخشایشی رئیس جلسه ضمن خیرمقدم به مدعوین از اهمیت طرحهای پژوهشی سخن گفت و به استفاده از ظرفیت نخبگان جوان جهت تولیدات نوین تاکید کرد. حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا نیز استفاده از ظرفیت‌های نخبه و جوان را در راستای اهداف شورای اسلامی شهر و منویات مقام معظم رهبری دانست و مثبت ارزیابی کرد.

 

در ادامه جلسه فرشید قیطوریان اختراعات و ایده‌های خود از جمله: "ناجی هوشمند" با هدف ارتقای ایمنی منازل و جلوگیری از خفگی ناشی از کمبود اکسیژن، گازگرفتگی و موارد مشابهی همچون تولید برق از سرعتگیر معابر و تنظیف و جاروب همزمان جداول شهری را ارائه نمود. حضار به بحث، تبادل نظر و طرح سوالاتی پیرامون ایده‌های مطرح شده از جنبه‌های استاندارد، علمی، عملی و اجرایی، و همچنین صرفه اقتصادی پرداختند. در پایان مقرر شد ایده‌های مطرح شده در کمیسیون های تخصصی بررسی شود.

 

 

 

 

پایان خبر / الف

تعداد نمایش ها (256)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان