آرشیو اخبار

جلسه برنامه هفته پژوهش برگزار شد

نویسنده: اقای داود اسدپور/پنجشنبه, 28 آذر,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

 

 

جلسه ای به منظور برنامه ریزی جهت اجرای مراسم هفته پژوهش و همایش کسب و کار دیجیتال به ریاست حسین بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه و با حضور آقایان: صادق حسین دوستی، رسول پیرمحمدی، یاسر اسدپور، علی محمد نیکبخت، مهدی زواری، سجاد گلشن نواز، سالار فریدپور، حجت قلی زاده، سجاد علیزاده، حسین مرندی، فرجاد بخشور، رسول اکبری، سیامک مختاری، داود اسدپور، حسین حمیدی و خانم سپیده حاتمی در سالن جلسات مرکز پژوهشها برگزار شد.

 

حسین بخشایشی ضمن خوش آمد گویی به مدعوین لزوم توجه بیش از پیش به مقوله پژوهش تاکید کرد و افزود: بهتر است در اعتبارات پژوهشی نهادها به ظرفیت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی توجه شود، باید تلاش شود تا نظرات نخبگان، هنرمندان، مخترعین و مکتشفین وارد عرصه مدیریت شهری شود. کارهای پژوهشی فقط محدود به یک جلسه نیست و باید تداوم یابد.

 

صادق حسین دوستی در ادامه گفت: باید پژوهشها را جهت دار کنیم، پژوهشگران میتوانند با خط شکنی مرزهای علم را تغییر دهند. در کشورهای پیشرفته 3درصد از منابع صرف امور پژوهشی میشود که این عدد در کشور ما بسیار ناچیزتر از آن است. در ادامه این نشست حضار به بیان پیشنهادات خود جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم پرداختند و ضمن ایراد سخنان و نظرات خود، مقرر گشت: مراسم هفته پژوهش با همکاری مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر، معاونت برنامه ریزی، اداره پژوهش و خلاقیت، و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطاتِ شهرداری ارومیه، دانشگاه ارومیه، دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه، پارک علم و فناوری، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، و موسسه آموزش عالی آفاق برگزار گردد که زمان و مکان آن نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

 

پایان خبر / الف

 

تعداد نمایش ها (335)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان