آرشیو اخبار
دیدار حسین بخشایشی با مدیرشعب بانک انصار آذربایجان غربی

دیدار حسین بخشایشی با مدیرشعب بانک انصار آذربایجان غربی

نویسنده: اقای داود اسدپور/ﺳﻪشنبه, 25 دی,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
3/0

 

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه حسین بخشایشی رئیس مرکز پژوهشهای شورا در دیدار با مدیر شعب بانک انصار و هیئت همراه در راستای هماهنگی برای همایش ارومیه شهر هوشمند، تحول دیجیتال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: با توجه به اینکه اقدامات جزیره ای در راستای هوشمندسازی یکی از مشکلات اساسی در این زمینه می باشد، از اینرو مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در صدد اقداماتی با همکاری سایر ارگانهای استانی برای متمرکز ساختن این امر می باشد. 

همچنین در این نشست حسن روشنی مدیر شعب بانک انصار اظهار کرد: رسانه های ارتباط جمعی، دیگر دنیای مجازی نیست، بلکه تبدیل به بخشی از زندگی حقیقی مردم شده است و با تمام توان در راستای هوشمندسازی از هیچگونه تلاش و همکاری دریغ نخواهیم کرد.

عرب خدایی نماینده بخش خصوصی و عضو کمیته مشارکت نیز گفت: هماهنگی های لازم برای مشارکت 15مرکز کسب و کار مجازی دارای محصول انجام پذیرفته و تمبر پستی اختصاصی نیز برای این همایش طراحی شده است.


 

شایان ذکر است در این نشست حسن روشنی مدیرشعب بانک انصار آذربایجان غربی به عنوان مشاور و عضو کمیته حقوقی، سرمایه گذاری و مشارکت مرکز پژوهشها منصوب شد.

پایان خبر / ا

 

تعداد نمایش ها (416)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان