آرشیو اخبار

دیدار صمیمی مهدی اردکانی با حسین بخشایشی

نویسنده: اقای داود اسدپور/ﺳﻪشنبه, 31 اردیبهشت,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

 

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه، مهدی اردکانی مقدم معاون هوشمندسازی سازمان فاوای شهرداری مشهد با حسین بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار حسین بخشایشی ضمن خوش آمدگویی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضار، شرحی از اقدامات ارومیه در هوشمندسازی را بیان نموده و از اردکانی مقدم خواست تا شرحی از فعالیتهای شهرداری مشهد در راستای تحقق شهرهوشمند و فناوری اطلاعات را ارائه نماید. مهدی اردکانی شرحی از اقدامات انجام گرفته و در دست انجامِ شهرداری مشهد در زمینه های پرداخت الکترونیک، ارتباط سیستم های مالی و شهرسازی و تجمیع خدمات الکترونیک شهرداری برای سهولت استفاده شهروندان مشهدی با محوریت شهروند هوشمند را به رئیس، معاونین و مدیران مرکز تشریح کرد.

 

یاسر اسدپور رئیس سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرداری ارومیه نیز ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیتهای انجام یافته در شهرهای ارومیه و مشهد، به افزایش تعاملات و همکاری کلانشهرها در زمینه آی تی برای جلوگیری از دوباره‌کاری و صرفه‌جویی در هزینه ها تاکید نموده و تجمیع اطلاعات و ارتباطات بیش از پیش بین دستگاههای اجرایی را از آیتمهای اصلی این امر نام برد.

 

در این نشست آقایان: رسول اکبری قائم مقام و معاون اجرایی، سیامک مختاری معاون پژوهشی، داود اسدپور مدیر ارتباطات، حسین حمیدی مدیر علمی، سعید اسلام کارشناس پژوهشی، بهرام حسن پور متصدی امور دفتری مرکز پژوهشها و بهروز محمدرضاپور از کارشناسان سازمان فاوای شهرداری ارومیه به طرح سوالاتی پیرامون موضوع پرداختند.

 

 

پایان خبر / ا

تعداد نمایش ها (434)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان