آرشیو اخبار
سند "الگوی ایرانی-اسلامی پیشرفت در حال بررسی است

سند "الگوی ایرانی-اسلامی پیشرفت در حال بررسی است

نویسنده: اقای داود اسدپور/شنبه, 12 آبان,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

 

رئیس شورای شهر؛

 

سند مهم و سرنوشت ساز "الگوی ایرانی-اسلامی پیشرفت" ابلاغی مقام معظم رهبری، با تشکیل کارگروه و دعوت از نخبگان و اساتید دانشگاهی توسط مرکز پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در حال بررسی است.

 

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه جلسه ای با هدف ارائه گزارش عملکرد مرکز پژوهشها به ریاست شورای شهر و شهردار ارومیه در سالن جلسات این مرکز با حضور دکتر علیزاده امامزاده رئیس هیئت امنای مرکز و رئیس شورای شهر، بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهشها و حضرت پور شهردار ارومیه برگزار شد.

 

بخشایشی رئیس مرکز پژوهشها ضمن خیرمقدم به مدعوین به ارائه گزارشی از عملکرد مرکز پرداخت و لزوم اهمیت بیش از پیش به مقوله تحقیق و پژوهش را ضروری دانست.

 

دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن ابراز خرسندی از تداوم فعالیت های تخصصی مرکز پژوهشها گفت: سند مهم و سرنوشت ساز "الگوی ایرانی-اسلامی پیشرفت" ابلاغی مقام معظم رهبری، با تشکیل کارگروه و دعوت از نخبگان و اساتید دانشگاهی توسط مرکز پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در حال بررسی است.

 

در این جلسه حضرت پور ضمن تشکر از زحمات دکتر علیزاده امامزاده رئیس پیشین مرکز پژوهشها و بخشایشی رئیس فعلی مرکز پژوهشهای شورای شهر بخاطر خارج کردن این مرکز از رکود، تداوم روند پژوهشهای علمی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: فعالیت های این مرکز فراتر از شورا، بلکه مرکز پژوهشهای شهر است. شورای شهر پارلمان محلی، مصوباتش قانون، و نظارت وظیفه قانونی شورا است.

 

 

پیج اینستاگرام مرکز پژوهشها را دنبال کنید 

instagram.com/CRD_URMIA

 

 

پایان خبر / ا

 

تعداد نمایش ها (350)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان