آرشیو اخبار

مرکز پژوهش شورا و شهرداری بازوی توانمند علمی مجموعه مدیریت شهری

نویسنده: اقای داود اسدپور/پنجشنبه, 02 آبان,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

جلسه هم اندیشی رؤسا و کارکنان مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه، کمیته پژوهش و اداره پژوهش و خلاقیت شهرداری ارومیه به ریاست حسین بخشایشی و با حضور آقایان: حسین دوستی، شکری، حبیب زاده، ستارپور، اکبری، مختاری، اسلام، اسدپور و حمیدی در سالن جلسات مرکز پژوهشهای شورای شهر برگزار شد.

 

رئیس مرکز پژوهشهای شورا ضمن خیرمقدم به مدعوین و تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری پیامبر اکرم (ص) حضرت امام جعفرصادق و امام رضا علیهم السلام از زحمات مهندس صادق حسین دوستی تشکر کرده و گفت: مجموعه های پژوهشی شورا و شهرداری میتوانند با هم افزایی و همفکری بازوی توانمند علمی جهت پیشبرد اهداف عالی مدیریت شهری باشند. می توان با ورود به مبحث سرمایه گذاری بخش خصوصی، خلاء کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورا را پر کنیم.

 

 

 

حسین دوستی در ادامه ضمن تشریح عملکرد معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری از وجود کارکنان متخصص مرکز مطالعات و پژوهشهای شورا ابراز خرسندی کرده و افزود: اقتصاد مقاومتی موضوعی پایان ناپذیر و بدون تاریخ مصرف است، در این راستا بیش از 1700 عنوان پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی در اداره پژوهش جهت استفاده و اجرا برای سازمان های مختلف شهرداری تهیه شده است.

 

در ادامه حضار به بحث و تبادل نظر پیرامون فعالیتهای انجام یافته در حوزه های پژوهشی پرداختند و در پایان مقرر شد: در جلسات مرکز پژوهشهای شورا و اداره پژوهش شهرداری، نمایندگانی از هر دو نهاد حضور مستمر داسته باشند.

 

پایان خبر / الف

تعداد نمایش ها (372)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان