آرشیو اخبار

همایش شهر هوشمند با رویکرد استارت‌آپ‌ها برگزار خواهد شد

نویسنده: اقای داود اسدپور/پنجشنبه, 20 تیر,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
5/0

 

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه، جلسه هماهنگی برای برگزاری همایش شهر هوشمند با محوریت استارت‌آپ‌ها به ریاست حسین بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورا و با حضور آقایان: صادق حسین دوستی، یاسر اسدپور، رسول اکبری، سیامک مختاری، داود اسدپور، حسین حمیدی، آرش علیخانی، محسن امام وردی، میرعلی ریحانی، مجید محبوب، عرب خدایی و سالار فریدپور در سالن جلسات مرکز پژوهشهای شورا برگزار شد.

 

در این جلسه حسین بخشایشی با اشاره به زیرساختهای موجود شهر هوشمند و فعالیتهای صورت گرفته توسط نهادهای مربوطه گفت: مقاومت برخی سازمانها در مقابل هوشمندسازی، ناشی از عدم اطلاع از محاسن و عواید آن است، شهر هوشمند برای شهروندان، نهادها و ادارات مفید و دارای منافع است. وی همچنین به حمایت از استارت‌آپ‌ها تاکید کرده و برگزاری همایش شهر هوشمند با رویکرد استارت‌آپی را برای فعالان این حوزه و مردم مفید دانست.

 

در ادامه حضار به بررسی جایگاه و نحوه فعالیت استارت‌آپ‌های موجود بومی و کشوری پرداخته و نظرات خود را اعلام نموده و هماهنگی اولیه جهت تعیین تاریخ، مقدمات و اقدامات لازم به منظور برگزاری همایش صورت پذیرفت؛ در پایان مقرر شد پیش‌همایشی با حضور مسئولان فناوری ادارات و سازمانها و نیز با استارت‌آپ‌های فعال استانی برگزار گردد.

 

 

پایان خبر / ا

تعداد نمایش ها (393)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان