آرشیو اخبار
پیام تبریک شورای شهر ارومیه به منتخبین نظام مهندسی آذربایجان غربی

پیام تبریک شورای شهر ارومیه به منتخبین نظام مهندسی آذربایجان غربی

نویسنده: اقای داود اسدپور/جمعه, 13 مهر,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
2/0

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه، رئیس، اعضا و کارکنان شورای اسلامی شهر ارومیه طی پیامی انتخاب هیئت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی را تبریک گفتند، در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

نظام مهندسی نهادی است تأثیرگذار، هم برای مردم و هم برای جامعه مهندسی. این سازمان همچون درختی است بارور که شاخه‌های تنومند آن در آسمان علم و عمل قد برافراشته و رگ و پی آن در تاریخ مهندسی و ادوار زندگی دانشمندان این کشور ریشه دوانده است.  مهندسان مجرب این سازمان در رشته های مختلف، بازوی قدرتمند نظارتی در بهبود پیشبرد خدمات فنی و اجرایی در حوزه ساختمان هستند. تحقق اهداف والای این سازمان، زیر سایه تلاش‌ها، اقدامات و حضور تمامی کاندیداهای محترمی است که شور و نشاط گسترده به هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی بخشید و نهایتاً ائتلاف «گام هشتم، انسجام» با پشتوانه‌ای حداکثری، به جایگاه منتخبین این سازمان در انتخابات هیئت مدیره دست یافت.

 

ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه، و کارکنان این مجموعه، خرسندی خود را از این انتخاب ابراز نموده و موفقیت به دست آمده را به یکایک اعضای محترم هیئت مدیره جدید تبریک می‌گوید و از خداوند منان توفیقات روزافزون را برای این عزیزان خواهان است. یقیناً نتیجه پیروزی این انتخابات، منجر به برداشتن گام‌های بزرگی در اعتلای اهداف جامعه مهندسی، برنامه‌ریزی در مسیر تقویت و توسعه ارزش‌های ایرانی و اسلامی در شهرسازی و معماری، و همچنین ارتقای دانش فنی و کیفیت کار شاغلان در بخش‌های مهندسی ساختمان خواهد گردید.

 

همچنین شورای اسلامی شهر ارومیه آمادگی خویش را در همکاری های دوجانبه به منظور توسعه کیفی اصول شهرسازی و معماری و مهندسی ساختمان ابراز می نماید.

 

رئیس، اعضا و کارکنان

شورای اسلامی شهر ارومیه

 

پایان خبر / ا

 

تعداد نمایش ها (503)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان