آرشیو اخبار
کمپین های مردمی حمایت از ایتام و محرومان

کمپین های مردمی حمایت از ایتام و محرومان

نویسنده: اقای داود اسدپور/جمعه, 11 آبان,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
4/5

مرکز پژوهشهای شورای شهر بررسی می‌کند؛

تشکیل کمپین های مردمی حمایت از ایتام و محرومان ارومیه با موضوعیت های مختلف

 

 

به گزارش ارتباطات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه جلسه ای با عنوان بررسی کمپین های مردمی حمایت از ایتام و محرومان ارومیه به ریاست حسین بخشایشی رئیس مرکز پژوهشهای شورا، آقایان: نصرالهی، پارسایی، برزگر و نوبخت از فعالین امور خیریه، اکبری قائم مقام و معاون اجرایی، مختاری معاون پژوهشی، اسدپور مدیر ارتباطات، حمیدی مدیر علمی، اسلام کارشناس پژوهشی مرکز پژوهشها و احمدزاده مدیر ارتباطات و کارشناسان شهرداری ارومیه در سالن جلسات مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

 

در این جلسه بخشایشی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین به برشماری فعالیت های صورت گرفته توسط خیرین ارومیه ای در ماه مبارک رمضان، اعیاد و مناسبت های مختلف پرداخته و افزود: موسسات و نهادهای خیریه متعددی وجود دارد و بصورت جزیره ای در حال فعالیت می باشند. بهتر است بستری برای مشارکت هرچه بیشتر مردم با هر وسع مالی در امور خیریه، شناسایی نیازمندان شریف با حفظ حریم شخصی و آبروی افراد، تشکیل شود.

 

آقایان: نوبخت، نصرالهی، پارسایی و برزگر ضمن تشکر از ریاست و کارکنان مرکز پژوهشها به خاطر پرداختن به یکی از مسائل مهم شهروندان به بحث و تبادل نظر پرداخته و از موانع و مشکلات پیش رو سخن گفتند که حس نوعدوستی اورموی ها را زمینه ساز تقویت فعالیت ها برای بهره‌گیری از از ظرفیت کامل خیرین دانستند. در ادامه حضار با اشاره به تجربه موفق کمک رسانی مردم آذربایجان و علی الخصوص ارومیه در زلزله اخیر کرمانشاه، نقش فضای مجازی و اطلاع رسانی نیز مورد توجه قرار گرفت.

 

در خاتمه آقایان اکبری، مختاری، اسدپور، اسلام، حمیدی، احمدزاده، اسدی و مرندی نظرات خود را اظهار کردند که به ایجاد تولیدی و اشتغالزایی، حرکت منسجم خیرین، و طرح مساله در کمیته مطالعات اجتماعی و بررسی موضوع با حضور رؤسای کمیته های مرکز پژوهشها تاکید شد.

 

در پایان مقرر شد؛ ضمن ایجاد کمیته فرعی در مجموعه شهرداری، جلسه دوم با همکاری مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه تشکیل گردد./

 

 

پایان خبر / ا

 

تعداد نمایش ها (405)/نظرات (0)

Search
آمار بازدید
دی ان ان